Сьогодні на Дніпропетровщині застосовують стабілізаційні відключення світла за графіками

ВАЖЛИВО
07.02.23 - 8:28

7 лютого ліміти споживання електроенергії в Дніпропетровській області дозволяють проводити відключення в стабілізаційних графіках, - повідомляє ДТЕК Дніпровські електромережі.

Перевірити інформацію щодо поточних відключень або ознайомитись з графіком можна тут.

 

«Найближчим часом ситуація з графіками на Дніпропетровщині може змінитись, оскільки насуваються морози, які призводять до аварій на мережах», - зауважили в ДТЕК.

 

Мешканцям радять слідкувати за оновленням інформації на офіційних ресурсах компанії, а також помірно користуватися електроенергію.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: