Сьогодні професійне свято відзначають телевізійники, радійники й зв'язківці!

СВЯТО
16.11.19 - 9:09

Сьогодні ТБ-медіа відзначають професійне сваято - День працівників радіо, телебачення та зв'язку.

Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо. 1994-го року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити дату 16 листопада професійним святом теле-, радіопрацівників.

 

Нині до телевізійників та працівників радіо долучилася чимала спільнота представників інтернет-ЗМІ.

 

Медіамовники першими реагують на злободенні проблеми та сповіщають про зміни в житті країни, актуалізують ті питання, на вирішення яких очікують громадяни.

 

Журналісти оперативно висвітлюють гарячі новації, що відбуваються в нашій державі та світі.

 

Нині, в умовах військової, економічної, інформаційної, гуманітарної агресії проти України з боку Російської Федерації, медіамовники оперативно забезпечують громадян різноманітним інформаційним контентом.

 

Завдяки щоденній праці журналістів формується світогляд молодших поколінь українців, утверджуються цінності патріотизму, громадянського суспільства, конституційної демократії, відкритого суспільства, вільного ринку та європейської інтеграції.

 

Особлива заслуга мовників полягає в щоденному контролі роботи органів державної влади, виявлення в лавах чиновників корупціонерів і тих, хто займається відвертим саботажем і гальмуванням реформ.

 

Досить часто критична позиція медійників викликає суспільний резонанс і дозволяє вчасно реагувати на проблеми, приймати важливі рішення.

 

На жаль, журналісти нерідко потрапляють під приціл через свою професійну діяльність, зазнають фізичного насильства.

 

Ці прикрі факти підтверджують значущість і впливовість нашої професії. Ми - четверта влада!

 

Окрема подяка нині - військовим журналістам, які ризикуючи власним життям, несуть правдиве слово про бойові дії на Донбасі.

 

Бажаємо всім українським медіамовникам здорового і чесного конкурентного середовища, оперативності, неупередженості, модернізації технічних можливостей та завжди ексклюзивного контенту!

 

Як ми повідомляли, напередодні професійного свята, команда ТРК "Рудана" була відзначена двома переможними номінаціями Всеукраїнського конкурсу спортивних програм.

 

ТРК "Рудана" - 26 років щоденно виходить в ефір, розповідаючи криворіжцям та мешканцям області новини насиченого життя нашого міста. Залишайтесь з нами на хвилі!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: