Сьогодні у Кривому Розі День жалоби за померлим бійцем АТО Андрієм Кавуном

           4 грудня в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, що в Дніпрі, помер воїн АТО з Кривого Рогу - 31-річний Андрій Кавун.

           У пам’ять про бійця 6 грудня у Кривому Розі оголошено Днем жалоби.

         «З метою вшанування пам’яті Кавуна Андрія Івановича, снайпера 74-го окремого розвідувального батальйону, старшого солдата, життя якого обірвалося 04.12.2017, та всіх військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів, що стали жертвами терористів на сході України; керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Оголосити в місті 06.12.2017 р. Днем жалоби (…)», – йдеться в розпорядженні виконувача обов’язків міського голови – серектаря міськради Сергія Маляренка.

         Про загибель криворізького захисника повідомила Тетяна Губа, волонтер, радник голови ОДА в Дніпропетровській області.

         Тиждень тому в зоні АТО Андрій отримав тяжке поранення. Його госпіталізували в лікарню Мечникова. Солдат був у комі і, не приходячи до тями, помер. 

          Медики зробили все, що могли, зазначає волонтер Тетяна Губа.

          Прощатимуться з героєм сьогодні об 11-ій годині за адресою: вулиця Соборності, 8. 

          У знак жалоби всі установи приспустять Державний Прапор України. В місті буде обмежено розважальні заходи, концерти, спортивні змагання. Відповідні зміни внесуть до програм теле- та радіопередач місцевих теле- і  радіоканалів.