Сьогодні у Криворізькому виставковому залі відкривається Різдвяна експозиція ікон Романа Василика

КУЛЬТУРА
18.12.18 - 9:31 1705

Сьогодні о 15:00 у Криворізькому міському виставковому залі (вул. Олександра Поля, 2) на криворіжців чекає Різдвяний вернісаж основоположника вищої школи вітчизняного іконопису професора Романа Василика та його учнів. 

Експозицію робіт викладачів і студентів єдиної в країні кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв презентуватиме особисто засновник і завідувач кафедри, народний художник України Роман Василик. 

Виставка вже експонувалася у культурних центрах Західної України, Італії та Польщі.

Своїм мистецьким турне провідні майстри іконопису популяризують сучасне українське сакральне мистецтво та діяльність спеціалізованої кафедри ЛНАМ.

Виставка ікон у Кривому Розі, ініційована Криворізькою регіональною організацію НСЖУ, організована за сприяння виконкому Криворізької міської ради і Центру професійної освіти і навчання, триватиме рівно місяць, до 18 січня, а потім помандрує на Сицилію.

Під час перебування у Кривому Розі, професор Василик зустрінеться з викладачами і студентами кількох криворізьких навчальних закладів, виступить з лекціями про історію і розвиток іконописної творчості в Україні, розповість про значення ікон в духовному житті людини та суспільства.

Роман Якимович Василик - український художник, іконописець. Засновник кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ та перший завідувач і автор концепції діяльності. Співзасновник та голова Української спілки іконописців. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: