Сьогодні у місті вшанували пам'ять колишнього очільника Кривого Рогу Григорія Гутовського

ПАМ'ЯТЬ
11.01.19 - 17:09

Вшанувати пам'ять колишнього керівника міста прийшли представники мерії, керівники районів, депутати. Криворіжці небезпідставно шанують цю людину.

Це з його ініціативи у місті був відкритий найбільший будівельний комбінат, завод панельних конструкцій. З’явилися новий вокзал та готель аеропорту «Кривий Ріг», Східні мікрорайони, Зарічний, Макулан, Сонячний, Гірницький, Індустріальний та чимало об'єктів. Григорій Гутовський був талановитим керівником, чуйною і сміливою в рішеннях людиною, - згадують його колеги.

  
«Його серце горіло, і справи його настільки величні, що будуть увічнені. Адже він все робив з добром, любов’ю, все для людей. Вічна пам'ять», – відзначив голова Асоціації ім. Г. Гутовського, народний депутат України 2-го скликання Дмитро Степанюк.

У 1986 році Григорій Гутовський став ініціатором будівництва швидкісного трамвая в Кривому Розі. За його керівництва почалось будівництво другої міськлікарні, Спасо-Преображенського собору. Григорій Гутовський пішов з життя у 63 роки, сповнений ще багатьох ідей та бажання працювати для міста. З 2000 року, за рішенням міськради, його ім'я - у списку почесних громадян міста. На будинку по вулиці Святомиколаївській, 17, де він прожив останні 20 років, встановлена меморіальна дошка. Сюди щорку приходять криворіжці, аби вшанувати його пам'ять.

 

«Переоцінити внесок Гутовського в розвиток нашого міста неможливо. Це унікальна особистість. У нього був справжній криворізький характер – людини вольової, сильної, яка долає всі труднощі на своєму шляху і досягає мети. Щороку ми приходимо сюди, щоб ім'я його ніколи не було забуте. Він - приклад для всіх нас і наступних поколінь», – впевнена депутатка  міськради Ольга Бабенко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: