Сьогодні У Миколаєві через розпилення невідомої речовини з різким запахом зі школи евакуювали близько 400 учнів

     Надзвичайна подія сталася сьогодні у школі Миколаєва: через розпилення невідомої речовини 32 дитини потрапили до лікарні, евакуйовано близько 400 учнів. - УНІАН

Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області, інформація про те, що у будівлі школи, розташованій у Заводському районі обласного центру, розпилено невідомий аерозоль із різким запахом, надійшла за екстреним номером «101» сьогодні, 21 травня.

Зазначається, що на місце події прибули хіміки Головного управління на пересувній хіміко-радіологічній лабораторії, чергова зміна оперативно-координаційного центру та відділення Державного воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України.

32 дитини направлено до лікувальних закладів з метою уточнення стану здоров’я. Життю дітей загрози немає.

В управлінні додали, що наразі спеціалістами проведено відповідні заміри, небезпечних речовин не виявлено. Роботи з обстеження будівлі школи тривають.

На місці працюють бригади швидкої медичної допомоги, співробітники поліції.

Нагадаємо, 11 травня у Павлограді Дніпропетровської області з загальноосвітньої школи №15 через розпилення невідомої речовини були евакуйовані 680 осіб. Подібний випадок стався і в школі №8 міста Черкаси, 11 дітей були доправлені в реанімацію.

Фото УНІАН.