Сьогодні в Україні відзначають День Святого Миколая. Маємо перемогти, щоб дитячі мрії збувалися!

СВЯТО
19.12.22 - 9:01

Сьогодні в Україні відзначають День Святого Миколая. Це день вшанування християнського святого Миколая Чудотворця (за юліанським календарем). 

За традицією, цієї ночі святий залишає чемним дітям подарунки під подушкою. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями та вкидають їх у поштову скриньку, або кладуть на вікно. Чемні діти знаходять під подушкою подарунок, а неслухняні - різочку, яка слугує своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою та виправитися.

 

Цього року, під час війни, свято має для нас і наших дітей особливо щемне значення. У мережі поширюють новину, як Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний здійснив мрію 12-річного Івана з Черкас, якого війна розлучила з татом. Той загадав дочекатися тата з фронту, а також зустрітися із Головнокомандувачем.

 

Хлопчик зустрівся з Залужним завдяки акції «Стань Святим Миколаєм». Мама Івана, Олена Варфоломеєва, розповіла, що кілька тижнів тому їй зателефонували з Департаменту соцполітики із запрошенням взяти участь в акції.

 

«Я особливо ні на що і не розраховувала. Запропонували сину написати листа з побажаннями. Моя дитина нічого не попросила, окрім того, аби тато знайшовся… А ще написав, що мріє про зустріч з Валерієм Залужним. Я той лист передала як є… » – розповіла пані Олена.

 

Згодом жінка отримала дзвінок з повідомленням, що Головнокомандувач ЗСУ запрошує Івана на зустріч та чекає на нього, щоб передати від Святого Миколая подарунок.

 

«Учора мого сина обійняв Валерій Залужний. Обійняв так, як, мабуть, обійняв би батько. І колись Іван обов'язково покаже це фото своєму татові. Так, головна його мрія ще попереду, але сьогодні відбулося те, що дало синові найцінніше, — віру. Віру в те, що можливо все!» – пише мама хлопчика.

 

Цього року всіх українських діток об'єднує одне спільне бажання - Перемоги нашої армії над російським загарбником, який приніс у нашу країну горе, смерть і руйнацію. І ми обов'язково переможемо, бо не можна не виконувати заповітні дитячі бажання...

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: