Сьогодні вранці "Авто-Євро-Сила" почала масштабну акцію під Верховною Радою щодо доступного розмитнення авто на єврономерах

             Сьогодні вранці організація "Авто-Євро-Сила" почала масштабну акцію в столиці з вимогою підтримати народні правки до законопроектів 8487, 8488.

Основні вимоги громади "Авто-Євро-Сила" - доступне розмитнення авто на єврономерах, а також вимоги щодо вартості пального та стану доріг.

У Верховній Раді обіцяли поставити це питання на порядок денний.

Два десятки автомобілістів представляють на акції Кривий Ріг.

Вчора на Хрещатику АЄС провела попереджувальну акцію з метою інформування киян про сьогоднішню масову акцію під стінами Верховної Ради України, що спричинить певні незручності в пересуванні центральною частиною Києва.

Учасники акції висувають наступні вимоги:

"1. Вимагаємо прийняти народні правки до законопроектів 8487, 8488, що передала "Авто-Євро-Сила" через депутата Наталлю Веселову, а саме, прибрати коєфіцієнт віку у формулі розрахунку акцизу, що знизить його практично до незначного для автомобіля будь-якого віку, але формально полегшить прийняття змін до діючого закону так як збережеться формальна наявність акцизу. Таким чином нове повне доступне розмитнення складе (ПДВ+Мито+Військовий збір+Акциз) все разом близько 40% від вартості авто на постійній основі для кожного українця.

Таким чином бюджет України отримає миттєво декілька мільярдів доларів надходжень до бюджету, за рахунок розмитнення автомобілів вже ввезених до України, а також декілька мільярдів доларів, від завезення вживаних автомобілів, звичайними українцями, що чекають на доступне розмитнення. Також буде вирішена проблема евро номерів, які стануть на українські номери. 

2. Вимагаємо щоб Верховна Рада поставила на голосування та скасувала правки комітету податкової та митної політики від 6 листопаду 2018, як дискримінаційні, корупційні та не народні, прийняття яких призведе до народного гніву, та масштабних протестів по всій Україні в кожній області.

3. Вимагаємо відкритого діалогу по прийняттю народних правок з профільними міністерствами та депутатами, широкого професійного обговорення правок з громадою включно з обговоренням по областям України.

4. У разі неприйняття вимог протестувальників щодо доступного розмитнення не виключений початок масових безтрокових акцій непокори в кожній області України".

Також автомобілісти підтримують протест перевізників та звичайних громадян проти підвищення цін на пальне (вимога прив'язати акциз до гривні) і припинення знищення доріг через бездіяльність голови Укртрансбезпека Михайла Ноняка, та виявлених фактів корупції його підлеглих.

Акція відбувається за участі представників усіх областей України, в урядовому кварталі перед Верховною Радою починаючи з 6 ранку і безстроково.

Фото ТРК "Рудана".