Спалах Сovid-19 на Харківщині – захворіли 20 медпрацівників. ТОП-5 новин

ВАЖЛИВО
25.05.20 - 9:13

Станом на ранок 25 травня, загальна кількість померлих від коронавірусу у світі становить уже 345 059 людей. Водночас, одужали 2 168 563. Бразилія залишається другою найбільш ураженою COVID-19 країною світу.

ТОП-5 свіжих новин.

 

1. Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відмовився відправити у відставку свого радника Домініка Каммінгса, який порушив карантин. За його словами, Каммінгс був вимушений відправитись у поїздку (що і є порушенням правил карантину) з метою догляду за дитиною. 

 

2. Фахівці Ради Європи з боротьби із тероризмом попереджають, що після пандемії коронавірусу може зрости ризик використання біологічної зброї. Експерти закликають країни Європи виробити скоординовану відповідь на можливу загрозу.

 

3. Чорногорія стала першою країною в Європі, якій вдалося подолати епідемію коронавірусу - там наразі немає хворих. Загалом у країні захворіли більше трьох сотень людей, дев'ятеро померли.

 

4. У Харківській обласній інфекційній лікарні у 20 медичних працівників виявили коронавірус. COVID-19 діагностували у п’ятьох лікарів і 15 медсестер.

 

5. У селі Ворочево Перечинського району Закарпатської області стався спалах коронавірусу, захворіли 28 жителів. З неділі, 24 травня, облаштували контрольно-пропускний пункт на в’їзді і виїзді з села.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: