Спочатку родина відмовилась від святкування, а потім стало відомо про спалення тіла Аміни: на суді допитали свідка

РЕЗОНАНС
19.06.19 - 17:46 335

Сьогодні у Дзержинському районному суді продовжили розгляд кримінальної справи 6-річної Аміни Менго. У розчленуванні і спаленні тіла дівчинки підозрюють прийомних батьків, подружжя К.

Засідання веде суддя Наталія Вікторович.

 

Завідувач сектору у справах усиновлення Центрально-Міського виконкому Ірина Чуйко виступила в суді в якості свідка. Вона заявила, що зауважень до родини не було до моменту зникнення дитини.

 

Як відомо, на початку цієї гучної справи слідство встановило, що дівчинка зникла через недбале ставлення прийомних батьків.

 

За свідченням Чуйко, на 1 червня на запрошення служби на свято до Дня захисту дітей родина К. відмовилась взяти участь в урочистостях. У попередні роки такого не траплялося, і це насторожило.

 

Пізніше стало відомо, що дитина померла і подружжя К. підозрюють у нарузі над тілом 6-річної Аміни.

 

Після загибелі Аміни, прийомних дітей у родині К. залишилося 4, а такої кількості недостатньо для статусу Дитячого будинку сімейного типу. Якщо родина втрачає цей статус, то стає просто прийомною сім'єю. Це, відповідно, передбачає менші виплати від держави.

 

Як стало відомо нашим журналістам, усіх дітей у підсудних забрали. Решту прийомних діток наразі виховують в інших сім'ях, а двоє рідних синів К. - на вихованні у бабусі й дідуся.

 

Нагадаємо, протягом розгляду справи підозрювані громадяни К. залишаються на волі. Їм було повідомлено про підозру у вчиненні злочину за частиною 3 статті 297 (Наруга над тілом загиблого) Кримінального кодексу України та ст. 383, 384 КК (Завідомо неправдиві показання).

 

Наступне засідання у справі має відбутися 24 червня.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: