"Спокійний і веселий, душа компанії". У Кривому Розі поховали старшого солдата Олександра Лозового

ЖАЛОБА
21.11.23 - 12:58

На Центральному цвинтарі знайшов свій вічний спокій Герой із Кривого Рогу Олександр Лозовий. 35-річний Олександр повернувся додому на щиті, його життя 15 листопада обірвав уламок ворожого снаряду біля с. Курдюмівка на Донеччині.

На передову криворіжця забрали торік у жовтні. Воював він чесно і гідно, був старшим солдатом, інспектором прикордонної служби - стрільцем відділення прикордонного загону. 

 

Вшанувати пам'ять свого колеги прийшли працівники Північного ГЗК, де чоловік трудився слюсарем-ремонтником у 4-ій зміні на дільниці №3.

 

«Олександр прийшов до нас 2 роки тому, з "Арселора". Гарний був працівник, охайний, завжди сумлінно й вчасно виконував усі доручення, дружелюбно ставився до колег, - згадує Валерій Вікторович, начальник дільниці №3. - Ми одразу побачили, що він старанний і відповідальний. Спокійний і добрий був чоловік, гарний сім’янин і батько. Вдячні, що він захищав нашу країну від ворогів. Кожну людину шкода, а таких працівників – особливо, бо вони на вагу золота у такому тяжкому нинішньому становищі».

 

Олександр любив рідне місто, був веселим і приязним, душею компанії.

 

«Це мій кум, я хрестила його сина. Він був щасливою людиною, турботливим чоловіком і батьком. Ми часто зустрічалися на свята, спілкувалися в компанії. Олександр полюбляв рибалити, брав з собою сина. Все було добре, поки не настав цей страшний час. Торік у жовтні він пішов захищати країну, воював на Донецькому напрямку», - розповіла кума загиблого, Світлана.

 

Тужить за полеглим і сусідка Олена, яка прийшла провести воїна в останню путь.

 

«Я пам’ятаю його спокійним і добрим хлопцем. І його дід, і бабуся були гарними людьми, виховували його. Він віддав своє життя за нашу країну», - каже пані Олена.

 

Без надійного чоловічого плеча залишилася дружина, без батька - 8-річний син. Військові вручили рідним Воїна синьо-жовте знамено, за яке він віддав життя, а криворіжці вшанували його подвиг відзнакою "За заслуги перед містом".

 

Вічна пам’ять і слава тобі, старший солдате. Ми всі у невідплатному боргу перед тобою!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: