Спортивне літо в Кривому Розі: плавання та тренування дітей у басейнах і ДЮСШ

СПОРТ
12.06.24 - 16:05

В умовах воєнного стану спортивне життя у Кривому Розі не зупиняється. У місті працюють 8 плавальних басейнів, виховують спортивне покоління 11 ДЮСШ, де тренуються 6 тисяч юнаків та дівчат. Навчають їх понад 200 тренерів.

Сьогодні питання організації літнього дозвілля і тренування дітей обговорили на нараді, яку провів Олександр Вілкул. Голова Ради оборони міста ознайомився з роботою плавального басейну «Дельфін» та спортивних секцій ДЮСШ №6, оглянув укриття та поспілкувався з тренерами й вихованцями.

 

«Підтримуємо і наших спортсменів, і військовослужбовців, і членів їхніх родин, які долучаються до занять спортом. Це сприяє  розвитку ветеранського спорту, розширює межі спортивної реабілітації ветеранів. Спорт загартовує та допомагає емоційно розвантажитись, відволіктись. Також це дієвий вид реабілітації для наших ветеранів», - зазначив О. Вілкул.

 

25-метровий плавальний басейн «Дельфін» функціонує вже 44 роки. Спорткомплекс охоплює понад 8 тисяч кв. метрів. Сюди входить басейн, зал сухого плавання, 4 тенісні корти. Заклад має найпростіше укриття на 80 місць, відремонтоване коштом міського бюджету.

 

Завдяки підтримці міста, був збережений склад тренерів. Школу відвідують 200 вихованців,  які займаються у 17 групах відділення плавання. Дітей навчають 4 тренери-викладачі.

 

«Готуємось до міських змагань, які відбудуться в липні. Тренуються тут діти з усіх 8 спортивних відділень ДЮСШ. Постійні відвідувачі закладу – військові. Їм тут щиро раді. Відкритий плавальний басейн школи влітку приймає всіх охочих. На літню мийку закриватися не плануємо. Ці роботи у нас тривають взимку-навесні. Торік бюджетним коштом поміняли труби.  До початку вересня плануємо замінити ще й труби опалення. Все для того, щоб на початку осені діти прийшли у чистий, готовий заклад», - говорить заступниця директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ №6 Світлана Мінда.

 

 

Маленьку Софійку  у басейн привів тато, який колись і сам тут встановлював рекорди. Спортивним плаванням дівчинка займається вже два роки, має свої досягнення.

 

«Подобається змагатися , тим більше – перемагати. В Кам‘янському нещодавно я посіла третє місце. Маю також кубок і золоту медаль за змагання.  Так добре, що у нашому місті навіть під час війни басейни відчинені. Бо так не у всіх містах», - ділиться юна плавчиня.

 

У спортивних закладах тренуються ветерани війни та учасники бойових дій, готуючись до «VETERANS FAMILY GAMES, всеукраїнських та міжнародних змагань. За цей час у турнірах взяла участь майже тисяча ветеранів та їхніх рідних. Найкращі зі спортсменів і тренерів отримують муніципальні стипендії. Торік на організацію змагань та стипендії переможцям місто виділило  майже 2 млн грн. В цьому році - понад 3,5 млн грн. Захисники мають право на безкоштовне відвідування комунальних басейнів. Такою послугою вже скористалися вже понад 2 тисячі ветеранів та їхніх родичів.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: