Споруду розібрали, будівельне сміття не прибрали. Криворізька прокуратура вимагає від підприємства повернути майно

КРИМІНАЛ
01.06.20 - 12:25

Криворізька місцева прокуратура № 2 направила до суду позовну заяву до товариства з обмеженою відповідальністю про розірвання договору купівлі-продажу, скасування запису в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та зобов’язання повернути його територіальній громаді, – повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

На підставі договору купівлі-продажу Криворізька міськрада передала об’єкт незавершеного будівництва у власність фірмі, яка за умовами договору зобов’язана розібрати споруду. У свою чергу, підприємство уклало з іншим товариством договір купівлі-продажу цього майна, згідно з яким всі обов’язки перед міською радою переходять до нового власника. Крім того, покупцю надали в оренду земельну ділянку, де розташований об’єкт, площею близько 0,5 га.

 

Але новий власник не виконав умови договору: споруду зруйнували, проте на земельній ділянці тривалий час лежали будівельні матеріали у занедбаному стані. У 2018-му році Господарський суд Дніпропетровської області зобов’язав товариство завершити демонтаж будівлі, проте останнє рішення суду так і не було виконане.

 

У зв’язку з цим, прокуратура вимагає розірвати договір купівлі-продажу, укладений між двома підприємствами, скасувати запис про реєстрацію права власності на нерухоме майно за ТОВ та зобов’язати повернути його територіальній громаді.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: