Справа "криворізького маніяка", на рахунку якого 6 жертв: підсудний заявив, що не ґвалтував дівчат

РЕЗОНАНС
11.12.18 - 15:48

   Сьогодні у Жовтневому районному суді (Покровський район) відбулось чергове засідання у справі так званого сексуального маніяка, на рахунку якого 6 жертв.

Прокурор Олексій Пустоваров повідомив нашим журналістам, що на сьогоднішньому засіданні розглядали письмові матеріали двох епізодів нападів на дівчат.

Мова йшла про злочини, скоєні ґвалтівником 27 травня і 7 червня. Обидві з постраждалих молодих жінок тоді дивом вижили. 

Сьогодні лише розпочали розгляд, попереду - 10 томів справи.

Як нам стало відомо, підсудний Андрій Б. статеву складову нападів заперечує. 

Раніше суддівська колегія прийняла рішення про закритий характер судових засідань у цій резонансній справі, врахувавши особливості скоєних злочинів на статевому ґрунті, щоб уникнути розголошення особистих даних потерпілих.

Засідання веде колегія суддів під головуванням Ольги Борис. Прокурор - Олексій Пустоваров. Сторону захисту представляв адвокат Максим Лапшин. Адвоката підозрюваному надали за дорученням Регіонального центру з надання безоплатної вторинної юридичної допомоги.

Нагадаємо, протягом весни-літа цього року злочинець скоїв шість нападів на молодих дівчат - бив ззаду по голові, ґвалтував і грабував. Двох із них він убив.

Підозрюваного затримали правоохоронці Кривого Рогу. У нього вилучили речові докази - особисті речі потерпілих. Численні експертизи, проведені правоохоронними органами, підтвердили особу нападника.

Колегія суддів роз'яснила обвинуваченому його право на суд присяжних, оскільки за подібні злочини передбачено довічне ув'язнення. Але від суду присяжних він відмовився.

Обвинувачений працював на одній із криворізьких шахт, одружений, має дитину.

До 7 лютого він залишиться під вартою. Наступне засідання призначене на 21 січня 2019 року.

Фото ТРК "Рудана" з минулих судових засідань.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: