Справа "криворізького маніяка": потерпілі допитані, письмові докази розглянуті, відеоматеріали досліджують

РЕЗОНАНС
29.01.20 - 17:04

Сьогодні у Жовтневому районному суді продовжили розгляд резонансної кримінальної справи, відомої як "справа криворізького маніяка".

Засідання, як завжди, було закритим від преси, оскільки злочини були скоєні проти статевої свободи та статевої недоторканності особи.

 

Мова йде про напади, зґвалтування, пограбування і вбивства молодих жінок у Кривому Розі, які тривали навесні-влітку 2018 року.

 

Нагадаємо, торік навесні та на початку літа у нашому місті було скоєно 6 нападів на дівчат та жінок віком від 18-ти до 38-ми років.

 

Зловмисник нападав ззаду, бив по голові, ґвалтував у неприродний спосіб і грабував своїх жертв. Дві жінки були ним убиті (задушені).

 

На допомогу місцевій поліції в розшуку маніяка залучали фахівців зі столиці, і ось влітку 2018 року криворізькі правоохоронці заявили, що затримали підозрюваного у серії цих злочинів – 35-річного громадянина Б.

 

Підсудного обвинувачують за кількома статтями Кримінального кодексу України: «Умисне вбивство», «Закінчений замах на зґвалтування», «Зґвалтування», «Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом», «Розбій».

 

Як ми раніше писали, у судовому засіданні вже допитали усіх шістьох потерпілих, завершили дослідження письмових доказів сторони обвинувачення, які налічують 10 томів кримінального провадження.

 

А зараз тривають дослідження відеоматеріалів. 

 

"Під час сьогоднішнього судового засідання колегія суддів продовжила дослідження відеоматеріалів, наданих стороною обвинувачення", - коментує нашим журналістам пресслужба Жовтневого райсуду..

 

Як нам стало відомо, адвокат підсудного подав клопотання про нібито незаконні дії правоохоронців під час затримання підозрюваного. 

 

Наступне судове засідання призначили на 12 лютого.

 

 Деталі гучних злочинів "маніяка" ми повідомляли тут.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: