Спилювали дерева на кладовищі? У Кривому Розі затримали "чорних" лісорубів

КРИМІНАЛ
29.05.19 - 17:39

У понеділок, 27 травня, на центральному кладовищі виявили факт незаконної порубки дерев. Поліція затримала чоловіка та двох його 22- та 21-річного спільників. Зловмисники встигли спиляти 2 чималі сосни.

Спиляні дерева вони завантажували в автомобіль. Виявили зловмисників працівники цвинтаря.

 

 

Заступник директора КП «Ритуал Сервіс Плюс» Ігор Шиятий зазначив, що на прохання наглядача кладовища затримані не надали необхідних документів. Тому працівники цвинтаря викликали поліцію.

 

 

«Бувають випадки, коли незаконний спил деревини ще й пошкоджує могили, оградки та надмогильні споруди. У такому випадку правоохоронці можуть це кваліфікувати як наругу над могилою. Це вже передбачає кримінальну відповідальність, тому застерігаємо мешканців міста від подібних правопорушень», – наголосила юрисконсульт КП «Ритуал Сервіс Плюс» Юлія Данилюк.

 

 

Відомо, що з цього року адміністративні штрафи та кримінальна відповідальність за подібні правопорушення збільшилися у декілька разів. Штрафи стартують від 500 гривень.

 

 

«27 травня до поліції надійшло повідомлення про те, що на кладовищі було виявлено 3-х осіб, які спилювали дерева без дозвільних на те документів. Вказаний факт зареєстровано. З’ясовуються усі обставини. Також проводиться перевірка, після чого буде прийнято законне рішення», – коментує інспектор відділу моніторингу КВП Оксана Лєсонєн.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: