«Сталеве серце України». Кривий Ріг презентує туристичні можливості на міжнародній виставці у Львові

СОЦІУМ
31.10.19 - 11:45

З 30 жовтня по 1 листопада у Львівському палаці мистецтв Кривий Ріг презентує свої туристичні можливості на міжнародній виставці «ТурЕКСПО».

Кривий Ріг вдруге є учасником виставки. Фахівці Інституту розвитку міста та управління економіки демонструють туристичні можливості промислового міста.

 

Стенд нашого міста – «Сталеве серце України», який є одним із яскравіших на виставці, приваблює відвідувачів змістовною, цікавою промоційною продукцією. 

 

Великим попитом користується віртуальна подорож до гірничо-видобувних підприємств Криворіжжя, здійснити яку можна за допомогою 3D окулярів (зануритись у шахту КЗРК, оглянути кар’єр ПівдГЗК та ознайомитись із коксохімічним виробництвом   «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 

У виставці беруть участь міжнародні туристичні організації, регіональні представництва, туристичні оператори і агенції, авіаперевізники, заклади відпочинку та оздоровлення з 17-ти регіонів України та 9-ти країн світу: Угорщини, Албанії, Словаччини, Ізраїлю, Грузії, Туреччини, Греції, Польщі, Литви.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: