Сталевий Фронт Ріната Ахметова передав українським військовим 200 мобільних укриттів

РЕКЛАМА
23.05.23 - 11:36

У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова, українські військовослужбовці на найгарячіших напрямках отримали вже 200 спеціальних мобільних укриттів, виготовлених на підприємствах Групи Метінвест.

Ці сталеві капсули бійці заглиблюють у землю, зверху вкривають брусом – і отримують надійне укриття, яке здатне витримати навіть обстріл 152-мм снарядами.

 

– Ми передали вже 200 укриттів у військо. Передусім – на донецький напрямок. Це Бахмут, Авдіївка і Покровськ. Також наші укриття працюють на запорізькому напрямку, і на херсонському напрямку, біля Кривого Рогу і далі до Херсона – там вони були необхідні, коли велися активні бойові дії та звільнення міста, – розповідає операційний директор Групи Метінвест Олександр МИРОНЕНКО.

 

Бійці високо оцінюють ці укриття, адже вони дають змогу перепочити в комфортних умовах: там є місця для сидіння та зброї, стоки для води та навіть буржуйка. Захисні споруди з хвилястої сталі Метінвест розробив спільно з військовими і врахував усі їхні побажання та рекомендації.

 

Від початку повномасштабної війни, Метінвест виготовив і передав оборонцям України вже 200 мобільних укриттів.

 

– Ця захисна споруда призначена для відпочинку особового складу й облаштована буржуйкою. Тому коли холодно, можна обігріватися, щоб було тепло, сухо і комфортно, – пояснює боєць з позивним «Марік».

 

До речі, прототипом мобільних укриттів від Метінвесту є криївки, які свого часу стали майже візитівками Української повстанської армії. Загалом у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Метінвест спрямував на підтримку української армії понад 1,8 млрд грн. Окрім мобільних укриттів, компанія самостійно та спільно з партнерами освоїла виробництво інших виробів зі сталі для потреб військових. Серед них – пластини для бронежилетів, протитанкові їжаки, мінібастіони, жорсткі елементи захисту для фронтових автівок, польові пічки та саперні кішки.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: