Сталевий Фронт Ріната Ахметова передав українським військовим 200 мобільних укриттів

Ці сталеві капсули бійці заглиблюють у землю, зверху вкривають брусом – і отримують надійне укриття, яке здатне витримати навіть обстріл 152-мм снарядами.
– Ми передали вже 200 укриттів у військо. Передусім – на донецький напрямок. Це Бахмут, Авдіївка і Покровськ. Також наші укриття працюють на запорізькому напрямку, і на херсонському напрямку, біля Кривого Рогу і далі до Херсона – там вони були необхідні, коли велися активні бойові дії та звільнення міста, – розповідає операційний директор Групи Метінвест Олександр МИРОНЕНКО.
Бійці високо оцінюють ці укриття, адже вони дають змогу перепочити в комфортних умовах: там є місця для сидіння та зброї, стоки для води та навіть буржуйка. Захисні споруди з хвилястої сталі Метінвест розробив спільно з військовими і врахував усі їхні побажання та рекомендації.
Від початку повномасштабної війни, Метінвест виготовив і передав оборонцям України вже 200 мобільних укриттів.
– Ця захисна споруда призначена для відпочинку особового складу й облаштована буржуйкою. Тому коли холодно, можна обігріватися, щоб було тепло, сухо і комфортно, – пояснює боєць з позивним «Марік».
До речі, прототипом мобільних укриттів від Метінвесту є криївки, які свого часу стали майже візитівками Української повстанської армії. Загалом у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Метінвест спрямував на підтримку української армії понад 1,8 млрд грн. Окрім мобільних укриттів, компанія самостійно та спільно з партнерами освоїла виробництво інших виробів зі сталі для потреб військових. Серед них – пластини для бронежилетів, протитанкові їжаки, мінібастіони, жорсткі елементи захисту для фронтових автівок, польові пічки та саперні кішки.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»
Захист сотень тисяч населення та ЗСУ. Сталевий фронт побудував понад 80 км фортифікацій на Донеччині і Запоріжжі
Комплексне рішення для автономної роботи: бензинові генератори та помпи від Kärcher
60 тысяч за сексизм и стереотипы. Верховная Рада запретила дискриминацию в рекламе