Стартувала реєстрація на перші онлайн-змагання на Ігри Нескорених 2.0

ВІЙСЬКОВІ
22.10.20 - 13:34

Стартувала реєстрація на перші онлайн-змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів - Ігри Нескорених 2.0, - повідомляють на сторінці invictusgames.in.ua.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

 

Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. триватиме до 25 жовтня 2020 року. Змагання відбуватимуться за місцем проживання учасників, в час та день, які зручні учаснику у період з 31 жовтня по 22 листопада.

Відео-інструкції щодо того, як взяти участь у онлайн-змаганнях, очікуйте 26 жовтня 2020 року на сторінці Invictus Games Team Ukraine.

 

Взяти участь у змаганнях мають можливість ветерани та діючі військовослужбовці, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року у складі Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України а також добровольчих формувань.

 

Нагадаємо, цьогорічні Ігри нескорених в Гаазі скасували через поширення пандемії.

 

Як ми писали, до участі в Іграх готувався криворізький ветеран АТО Василь Стуженко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: