Стартувало онлайн-голосування на Премію обласної ради для молодих і активних мешканців Дніпропетровщини. Переможець отримає 15 тисяч гривень!

   Незалежне відкрите онлайн голосування Премії обласної ради розпочато!  

Конкурс проходить вже втретє. Його було ініційовано і започатковано головою обласної ради Глібом Пригуновим. Головна мета — це визнання і заохочення талановитої молоді, яка бере активну участь у розбудові області і всієї України.

Триватиме голосування два тижні. Кожен мешканець області може віддати свій голос за гідного кандидата. Саме ви вирішуєте, хто із молодих і активних мешканців Дніпропетровщини отримає головну винагороду у розмірі 15 тис. грн. (сума без урахування податків).

Цього разу голосувати можна за допомогою системи BankID. Таке нововведення започатковано, аби уникнути махінацій із «накруткою» голосів і максимально захистити прозорість даних.

Премія поділена на 11 категорій: спорт, медицина, наука, журналістика, бізнес, волонтерство та інші.

У кожній категорії можна обрати потенційного лідера лише один раз! У цьому році, після перевірки необхідних документів, кандидатами на отримання Премії стали 135 осіб. Цікаво, що найбільше конкуренції в категорії науково-педагогічна діяльність та в культурно-мистецькій галузі.

Голова обласної ради Гліб Пригунов наголошує:«З проведенням кожного конкурсу Премії на широкий загал виходять молоді, соціально-активні, креативні мешканці з різних куточків Дніпропетровщини. Такі люди заслуговують на гідну мотивацію і вдячність з боку держави та суспільства. Саме тому головною метою нашого конкурсу є підтримка талановитих спеціалістів. Ми щиро вболіваємо за наших земляків!»

УВАГА! Кілька порад щодо вибору преміанта. В короткому описі досягнень претендента зверніть увагу на актуальність і соціальну значимість заходів, проектів та кампаній, їх новизну та інноваційність, результати та перспективність діяльності.

Робіть свій вибір тут.