Стоп цькування: у Кривому Розі відбувся тематичний «круглий стіл»

АКТУАЛЬНО
18.02.19 - 12:45 726

Цькування в учнівському середовищі останнім часом перетворилося на серйозну проблему, зокрема, й для криворізьких навчальних закладів.

Як вберегти дитину від булінгу, радилися на засіданні міського «круглого столу», який відбувся 14 лютого у Криворізькій спеціалізованій школі №74.

 

«Закон щодо протидії булінгу  був прийнятий в Україні у грудні 2018 року. Департамент освіти й науки ще в листопаді підняв питання цькування на засіданні. Розробили й затвердили на рівні міста план дій «Стоп, булінг!».

 

Наш перший великий захід – це «круглий стіл» зі спеціалістами, з керівниками закладів, з ювенальною превенцією, службою у справах дітей. Вже розробили алгоритм, як діяти навчальному закладу та батькам у випадку, коли дитина стала жертвою булінгу», - прокоментувала ситуацію директорка міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

 

 

«Заклади освіти презентують власні найдієвіші концепти. Також обговорили правовий аспект – притягнення до відповідальності цькувача та педагогічних працівників, якщо ті не повідомили про факти насилля у школі. Наш «круглий стіл» є міжсекторальним: тут є і науковці, і психологи, і правоохоронці, задля розв`язання проблем булінгу», - сказав заступник директора 122-ої школи, тренер-педагог освітніх програм Михайло Альохін.

 

 

За круглим столом педагоги та психологи ділилися своїми напрацюваннями у протидії цькування школярів.

 

 

 «На базі нашого закладу працює шкільна служба примирення. Ця служба створена дітьми під кураторством педагога-організатора. До активу входять лідери, діти-волонтери, які виявили бажання допомогти у конфліктних ситуаціях», – поділилася досвідом директорка 61-ї школи Олена Галітська.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: