Стоп, наливайки! У Кривому Розі провели рейди з виявлення незаконного продажу алкоголю та тютюнової продукції

АКТУАЛЬНО
25.03.19 - 13:40 847

Протягом березня 2019 року міська робоча група з питань обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів провела рейдові заходи з протидії незаконному продажу алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів.

До рейдів були залучені представники Криворізького відділу поліції, полку патрульної поліції, територіальних відділень поліції Довгинцівського та Центрально-Міського районів, Криворізького міського управління  ГУ  Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та структурних підрозділів виконкому Криворізької міської ради.

 

 

Так, у Довгинцівському районі в магазині на вул. Незалежності України 26а (мікрорайон «Східний - 2,3») здійснювався продаж алкогольних напоїв невстановленого походження, розлитих власними силами продавців.

 

Також було виявлено продаж тютюнових виробів без марок акцизного податку українського зразка. При тому, що на цей об’єкт торгівлі підприємець офіційно отримав ліцензії на продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів, у магазині в окремому приміщенні було налагоджене виробництво набагато дешевшої, але досить небезпечної  продукції.

За результатами рейду, правоохоронці вилучили з незаконного обігу 200 літрів рідини, подібної до горілки та коньяку, та 1138 пачок цигарок контрабандного походження. Конфісковане знаряддя незаконної діяльності: пластикові  пляшки та кришки.

Продукцію доставлено до Довгинцівського відділення поліції. Наразі формуються матеріали справи для подальшого розгляду правопорушення в судовому порядку.

 

Наступний рейд провели в Центрально-Міському районі. На вул.Українській, 2, у приміщенні, яке не пристосоване для провадження господарської діяльності як заклад ресторанного господарства, організували більярдну з «наливайкою».

У попередніх рейдах на цьому об’єкті вже були виявлені факти порушення правил продажу алкогольних напоїв, пива. Незаконну продукцію вилучали, справу на правопорушників направляли до суду. Заклад деякий час не працював, проте згодом його роботу знову поновили.

Міська робоча група знову підтвердила факт незаконного безліцензійного продажу алкогольних напоїв, пива на розлив для споживання на місці.

Алкоголь розливали з 5-літрових пластикових ємностей у скляні пляшки, маскуючи під оригінальні алкогольні напої.

 

Правоохоронцями з незаконного обігу було вилучено 76,8 літра фальсифікату. 

На продавчиню склали протокол про адміністративне правопорушення. Справу буде передано на розгляд до районного суду.

У разі встановлення фактів продажу алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів без наявності відповідних ліцензій, без застосування касових апаратів, невидачі розрахункового документа за проданий товар, за цінами нижчими ніж передбачено державним регулюванням, небайдужим містянам пропонуютьо оперативно звертатися за телефонами гарячих ліній виконкому Криворізької міської ради:

74-00-00, 068-946-67-39

виконкомів районних у місті рад: Металургійної 096-174-10-10, Покровської 068-355-10-10, Довгинцівської 096-880-10-10, Інгулецької  098-021-10-10, Саксаганської  067-501-28-10, Тернівської 097-035-10-10,  Центрально-Міської 068-970-56-97

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»