Струмки і ріки зі стелі: як діяти криворіжцям, коли затопили сусіди

КОРИСНО
19.02.19 - 14:25 619

Затоплення у батоквартирних будинках – далеко не рідкість. Прикра ситуацію може трапитися з кожним, і тут головне не розгубитися.

Як діяти правильно, коли від сусідів згори течуть ріки, з’ясовували журналісти ТРК «Рудана».

 

«Нічого не можу зробити з сусідами – затоплюють. А старша по під’їзду -  так до неї не достукаєшся. Залили усе, як провітрити й висушити – не знаю. Зараз на вулиці не літо, щоб можна було на добу відкрити вікна», – каже мешканка будинку №8 по вулиці Промисловій у Довгинцівському районі Любов Басівська. Її затопили сусіди зверху.

 

Як не розгубитися у подібній ситуації, жінці порадили в комунальному підприємстві «Послуга».

 

«Якщо квартиру затопило, то в першу чергу потрібно звернутися до нас. Можна зателефонувати або підійти особисто, якщо мешкаєте неподалік. Наші фахівці все обстежать і одразу встановлять причину затоплення. Потім складаємо акт, в якому прописуємо пошкоджене майно. З актом постраждалий може висунути претензію винуватцеві з вимогою добровільно відшкодувати збитки», - говорить головний інженер КП "Послуга" Олена Лозінська.

 

Юристи додають, що усі збитки від затоплення треба зафіксувати на фото або відео.

 

«Необхідно детально на фото або відео зафіксувати наслідки затоплення квартири та звернутися до незалежного експерта, оцінювача, який і проведе оцінку завданих збитків», - каже начальник відділу юридичного забезпечення другого місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Коломіна.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»