Сучасні меблі та подарунок від мера: у криворізькому садочку відкрили нову групу

СОЦІУМ
17.01.19 - 14:57 1102

17 січня в НВК №13 Центрально-Міського району відкрили нову дошкільну групу для дітей.

На відкритті був присутній мер Кривого Рогу Юрій Вілкул.

 

 Проект зі створення дошкільної групи реалізований за рахунок коштів міського бюджету. Для цього спеціально перебудували приміщення, придбали необхідні меблі (двоярусні ліжка та столи), іграшки, пральну машину. Також міський голова подарував групі новий телевізор.

 

«Ми робимо все, щоб дошкільна освіта в нашому місті стала якіснішою, створюємо комфортні умови для діток. Капітально ремонтуємо дитячі садки, встановлюємо енергоощадні вікна і двері, утеплюємо стіни, встановлюємо індивідуальні теплові пункти. Ми не закриваємо дитячі садки, як це зараз ми бачимо на прикладі інших міст, а навпаки, відкриваємо нові. Тільки в 2018 році відкрито два нових навчально-виховних комплекси і 5 додаткових груп для 270 малюків. Будемо займатися цими питаннями і в цьому році », - сказав Юрій Вілкул.

 

 «Ми щиро вдячні Юрію Григоровичу за турботу. Тепер у нас дитсадок поруч з будинком, батькам нікуди їхати не треба. Більшість з них проживає на житловому масиві «Чорногірка» і їм доводилося возити дитину в садок в «центр». Це було незручно. Зараз батьки економлять час і спокійні, що їх дитина в комфорті отримує якісну дошкільну освіту», - говорить директор НВК №13 Галина Відюченко.

 

У цілому, в рамках муніципальної програми щодо розвитку дошкільної освіти в 2019 році, заплановано капітально відремонтувати 12 дошкільних установ і в 61 -  зробити поточні ремонти.  Буде відкрито ще 4 групи для 100 дітей. З ініціативи народного депутата України Костянтина Павлова закінчать реконструкцію дитячого садка по вулиці Красноярської Тернівського району.

 

На сьогодні в Кривому Розі працює 152 дошкільних установи, 11 НВК та 1 навчально-реабілітаційний комплекс. Їх відвідують понад 24 тисяч дітей, від двох з половиною років до шести, що становить 95%. Це найвищий показник по Дніпропетровській області.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: