Суд над "криворізьким маніяком" триває: термін тримання під вартою подовжили на 60 днів

РЕЗОНАНС
28.05.20 - 17:08

Обвинуваченому у нападах та вбивствах жінок, відомому як "криворізький маніяк", сьогодні подовжили строк тримання під вартою, - повідомляє Жовтневий райсуд Кривого Рогу.

Сьогодні у закритому судовому засіданні продовжили розгляд резонансної кримінальної справи стосовно громадянина Б. Мова йде про напади, зґвалтування, пограбування і вбивства молодих жінок у Кривому Розі, які тривали у нашому місті навесні-влітку 2018 року.

 

Серія жахливих злочинів викликала неабиякий резонанс у суспільстві. 

 

Нагадаємо, тоді було скоєно 6 нападів на дівчат та жінок віком від 18-ти до 38-ми років. За словами поліції, зловмисник нападав ззаду, бив по голові, ґвалтував у неприродний спосіб і грабував своїх жертв. Дві жінки були ним убиті (задушені).

 

На допомогу місцевій поліції в розшуку маніяка залучали фахівців зі столиці, і ось влітку 2018 року криворізькі правоохоронці заявили, що затримали підозрюваного у серії цих злочинів – громадянина Б.

 

Триває суд. Підсудного обвинувачують за статтями: «Умисне вбивство», «Закінчений замах на зґвалтування», «Зґвалтування», «Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом», «Розбій».

 

Під час судового розгляду обвинуваченому подовжили термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ще на 60 днів.

 

Наступне судове засідання призначене на 1 червня.

 

Судовий розгляд здійснюють у закритому судовому засіданні, оскільки справа пов’язана зі злочинами  проти статевої свободи та статевої недоторканності особи. Якщо вину доведуть, обвинуваченому загрожує довічне ув'язнення.

 

Деталі гучних злочинів "маніяка" ми повідомляли тут.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: