Суд наклав арешт на ТРЦ «Сонячна галерея» у Кривому Розі за "виведення прибутків у росію"

РЕЗОНАНС
03.04.24 - 13:59

Суд наклав арешт на ТРЦ «Сонячна галерея» у Кривому Розі. СБУ звинувачує компанію-власника Arricano у виведенні прибутків у Росію. Загалом арешти були накладені на 4 торговельно-розважальних центри девелопера Arricano, а два з них вже передані в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

"Наразі по двох із чотирьох ТРЦ – "City Mall" у Запоріжжі й "Сонячна Галерея" у Кривому Розі – винесені рішення про передання в управління АРМА", – зазначається у повідомленні.

 

У самій компанії стверджують, що дізналися про існування кримінального провадження та про арешт усіх ТРЦ у вересні-жовтні 2023 року та звинувачують правоохоронців у сприянні спробі рейдерського захоплення бізнесу. Аrrісаnо також заперечує звинувачення СБУ, запевняючи, що з 24 лютого 2022 року взагалі не перераховувала кошти з України за кордон.

 

ЗМІ вже звинувачували цю компанію у роботі в тимчасово окупованому росією Криму.

 

Кіпрська Arricano Real Estate Plc спеціалізується на будівництві торгово-розважальних центрів, є одним із провідних розробників на ринку нерухомості України. Володіє та управляє чотирма торговельними центрами в Україні: "РайON" і "Проспект" у Києві, "Сонячна галерея" у Кривому Розі, City Mall у Запоріжжі. Компанії також належать 49,9% у ТРЦ Sky Mall (Київ) і земельні ділянки для подальшого будівництва трьох об'єктів, що перебувають на стадії проєктування. Компанія також здійснює будівництво київського ТРК Lukianivka.

 

Джерело - Бізнес.Цензор.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: