Суд у справі В'ячеслава Волка: на сьогоднішньому засіданні заслухали лише одного свідка

       Сьогодні в Саксаганському райсуді відбулося чергове засідання у справі пораненого оператора сайту В'ячеслава Волка.

      Надати свої показання щодо поранення медійника прийшов лише один з трьох свідків. Це – Олександр Бритвич, військовий комісар Саксаганського району.

      Торік у липні він керував навчальними зборами резервістів, втім під час надзвичайної ситуації був відсутній. Каже: перебував на іншому місті навчань, де і отримав повідомлення про вогнепальне поранення В'ячеслава. Звісткою про використання бойової зброї інструктором Ігорем Петренком був приголомшений.

     «Зброя видавалася всім незарядженою, боєприпасів в ній не було. Бойову зброю було заборонено використовувати на цих заняттях», – зазначив Олександр Бритвич.

     У резонансній справі вже допитали 6 з 11-ти свідків. Після їх допиту суд має вивчити всі матеріали справи та переглянути відеозйомку. Далі допитають підсудного, і сторони захисту та обвинувачення перейдуть до дебатів.

     Крім того, адвокат В'ячеслава Волка Максим Гореліков зауважив: «Однозначно з нашої сторони будуть ще уточнюватися позовні вимоги. Адже 17 квітня Славко планує продовжити реабілітацію, яка коштує близько 120 тисяч гривень. Тому нами буде заявлено ще один позов».

     Наступне судове засідання заплановане на 2-ге травня. У суді чекають ще на трьох свідків.

    Детальніше - в сюжеті Івана Проводова для програми «Цей день», сьогодні о 20:30.

    Дивіться також:

У СПРАВІ В'ЯЧЕСЛАВА ВОЛКА ЗАСЛУХАЛИ ЧЕРГОВОГО СВІДКА;

СУД У СПРАВІ В'ЯЧЕСЛАВА ВОЛКА.