Судитимуть трьох зловмисників за незаконне виготовлення дизельного пального у Кривому Розі

КРИМІНАЛ
15.04.19 - 11:49

 Прокуратура Дніпропетровщини затвердила та направила до суду обвинувальний акт відносно членів організованої групи. Зловмисники займалися протиправною діяльністю, нелегально виготовляючи підакцизні нафтопродукти.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

 

З початку серпня 2017 по серпень 2018 року троє громадян за попередньою змовою відкрили підпільний цех. У приміщенні вони виготовляли підакцизне дизельне пальне без відповідних дозвільних документів та ліцензій з метою подальшого збуту.

 

Обвинувачені закуповували мазут, нафту та інші необхідні компоненти. За допомогою вантажних транспортних засобів зловмисники перевозили сировину на територію підпільного переробного заводу у Кривому Розі. Там вони за допомогою спеціального обладнання масово виготовляли фальсифіковане дизельне пальне.

 

Одного із затриманих судитимуть за скоєння кримінальних правопорушень – організацію та керівництво незаконного виготовлення підакцизного товару, вчинене у складі організованої групи.

 

На лаві підсудних опинилися також двоє його спільників, але як виконавці у складі організованої групи. Їх судитимуть за ч. 3 ст. 28 та ч. 2 ст. 204 КК України.

 

Судовий розгляд кримінального провадження триває.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: