Сушкопад. На Маріупольському напрямку наші оборонці збили ще один ворожий "СУ-34"

ВАЖЛИВО
25.12.23 - 7:50

Учора на Святвечір наші оборонці презентували українцям приємний "подарунок під ялинку"– збили ще один ворожий літак. На Маріупольському напрямку знищили Су-34, - повідомив командувач Повітряних Сил Олещук.

Долю ще одного ворожого літака, по якому працювали наші вартові, зараз з'ясовують.

 

"На Одеському напрямку була бойова робота по російському Су-30 у Чорному морі – вивчаємо матеріали об’єктивного контролю, аби знати точно, уражена ціль чи ні.  Але... підтверджено ураження нашим зенітним ракетним комплексом винищувача-бомбардувальника Су-34 на Маріупольському напрямку! На аеродром – не повернувся", - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, напередодні свят Сили оборони України збили одразу 3 російські "сушки". Файна робота, хлопці!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: