Сушкопад. На Маріупольському напрямку наші оборонці збили ще один ворожий "СУ-34"

Долю ще одного ворожого літака, по якому працювали наші вартові, зараз з'ясовують.
"На Одеському напрямку була бойова робота по російському Су-30 у Чорному морі – вивчаємо матеріали об’єктивного контролю, аби знати точно, уражена ціль чи ні. Але... підтверджено ураження нашим зенітним ракетним комплексом винищувача-бомбардувальника Су-34 на Маріупольському напрямку! На аеродром – не повернувся", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, напередодні свят Сили оборони України збили одразу 3 російські "сушки". Файна робота, хлопці!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Вночі над Дніпропетровщиною збили 7 безпілотників, ворог атакував обласний центр і два райони
Вранці наші зенітники збили ще один російський "Алігатор"
Повітряники Дніпропетровщини збили вночі 3 російських шахеди