Сварки із співмешканкою закінчилися для чоловіка вироком суду

КРИМІНАЛ
29.11.23 - 16:45

Криворіжець постійно ображав свою співмешканку, називав нецензурними словами і навіть погрожував їй фізичною розправою. Хоча до побоїв не дійшло, жінка дуже страждала від психологічного тиску, й була змушена звертатися до правоохоонців. Чим завершилася справа – стало відомо з вироку Жовтневого районного суду в Єдиному реєстрі судових рішень. 

Сварки між чоловіком та жінкою починалися зазвичай надвечір. Енергії і часу на з’ясування стосунків у агресивного співмешканця було більш ніж достатньо, адже він ніде не працював. Покидати "кохану" не хотів, а ось постійно дорікати і погрожувати їй вже стало для нього звичкою. Зупинити аб’юзера вдавалося тільки поліцейським, яких щоразу викликала жінка.

 

На такій емоційній «гойдалці» містянка жила давно - у період з квітня до листопада на агресора склали кілька адмінпротоколів. Врешті-решт його таки притягнули до кримінальної відповідальності.

 

За свідченнями потерпілої, через психологічне насилля в неї погіршилося здоров’я, вона не могла нормально спати і боялася за своє життя. Проте, позов про стягнення моральних збитків жінка не подавала, тому за свою поведінку чоловік відповідатиме лише перед державою. Йому призначили громадські роботи на 240 годин, тож працюватиме на благо міста. 

 

Нагадаємо, нещодавно у Кривому Розі відбувся форум «Ми вільні, рівні, сильні», приурочений до міжнародної акції «16 днів проти насильства». Куди звертатися у випадку домашнього насильства – можна дізнатися тут.

 

Фото з відкритих джерел

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: