Світло і "Ясно": проблемне ОССБ внесло платіж і домовилось про реструктуризацію боргу

РЕЗОНАНС
31.01.24 - 16:54

Світло в гуртожитку на вул.Домнобудівників, 2, мешканці якого вчора перекривали дорогу на кільці Соборності, нарешті увімкнули. Будинку-боржнику довелося внести на рахунок компанії «Ясно» платіж у 73 тисячі гривень, домовитись про реструктуризацію боргу та взяти зобов’язання про поточні виплати.

Без електрики цей будинок залишався з 26 січня, жителі ОСББ потерпали від незручностей. Проблема виникла через великий борг мешканців перед постачальником – 900 тисяч гривень. Про перипетії скандалу ми писали тут.  

 

«Сьогодні постачальник отримав лист за підписом голови правління ОСББ «Домнобудівників 2-1» щодо реструктуризації заборгованості, - відповіли нам у «Ясно». - ОСББ зобов’язується протягом лютого-грудня 2024 року щомісяця до 20 числа виплачувати заборгованість рівними частинами, а також сплачувати поточні нарахування у повному обсязі. У січні 2024 ОСББ внесло платіж на загальну суму 73 100,13 грн. Постачальник направив звернення оператору системи розподілу про відновлення електропостачання у гуртожитку».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: