Світлофору бути! У Кривому Розі з’явиться регульований пішохідний перехід біля «тисячки»

БЛАГОУСТРІЙ
18.04.19 - 14:48

Торік у місці було збудовано три світлофорні об’єкти. Зроблені проекти ще двох світлофорів — по вулицях Серафимовича та Башкирській. У цьому році буде встановлений регулювальний об’єкт біля другої міської лікарні. Встановлення світлофора поблизу «тисячки» викликало палкі дискусії криворіжців.

П’ять днів тому на сайті «Розумне місто» була зареєстрована петиція з вимогою встановити світлофор біля «тисячки». На сьогоднішній ранок із потрібної тисячі її підписали вже чотириста криворіжців. На думку авторів петиції, будівництво цього об’єкта умисно затримує заступник міського голови Олександр Катриченко. У мерії кажуть — проблема надумана.

«На рівному місці створений інформпривід. Для того, щоби розкачати ситуацію буцімто з затримкою встановлення світлофора», — пояснює директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

 

 

Цю історію розпочали ще два роки тому. Міське управління житлової політики отримало припис від патрульної поліції про необхідність встановлення світлофора на цій ділянці. Мерія одразу ж замовила проект. Торік підприємство «Криворіжелектромонтаж» представило його на погодження. І лише у 2019-му була отримана державна експертна оцінка.

«У 2019 році ми закінчили проектування. Експертизу ми отримали в лютому цього року. За фактом ми вже підготували договір із підприємством «Криворіжелектромонтаж», — розповідає Іван Карий.

 

За його словами, усі ці процедури зайняли багато часу. І це єдина причина, чому світлофор досі не встановлений. Водночас, деякі угоди, наприклад, із ДТЕК, доводилося коригувати в процесі роботи.

«Це нестандартне підключення, воно потребує погодження не лише в місті, а й у Дніпрі. А зважаючи на те, що ринок реформувався, ми повинні були скоригувати договори з ДТЕК. Це було зроблено упродовж місяця», — підсумовує  Іван Карий.

 

Уже за тиждень розпочнуться роботи з будівництва світлофора біля другої лікарні. Закінчити планують до липня.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: