Свій "Погляд" крізь фотокамеру для криворіжців відкрили фотомайстри з різних міст України

КУЛЬТУРА
06.02.19 - 14:50

У Палаці культури "Південний" відкрилася фотовиставка «Погляд». На ній представлено близько ста фоторобіт майстрів зі Львова, Харкова, Запоріжжя, Івано-Франківська, Дніпра, Дніпропетровської області і Кривого Рогу.

Автори світлин – фотографи з різних куточків України. Організували цю експозицію Спілка творчих фотографів Криворіжжя і фотоклуб «Колаж» із Кропивницького, за підтримки Південного комбінату.

Одними з перших виставку побачили наші кореспонденти.

 
"Погляд" - це краєвиди й ліси Західної України, портрети, зафіксовані моменти людських емоцій, вдало вихоплені неповторні миті, фото тварин. А ще - сюрреалістичне сприйняття світу крізь фотокамеру. 

Торік фотовернісаж уперше побачили у Дніпрі. До Кривого Рогу експозиція прибула на честь дня народження Спілки творчих фотографів Криворіжжя.

 

Знімки з ландшафтами нашого міста від двох місцевих майстрів доповнили початковий варіант виставки. 

«Цікаво дивитись. Фотографії яскраві й оригінальні. Кривий Ріг постійно видозмінюється, не стоїть на місці. Світлина може зафіксувати те, що було торік, а цьогоріч такого вже не буде», - ділиться Анатолій Вихристенко.

Олександр Водолазський, криворізький фотохудожник і співорганізатор виставки впевнений: «Сила фотографії - в її правді. Це саме те, що не притаманне іншим видам мистецтва. Ця сила відображується в поетичній душі, у світлому погляді на світ. Усе це має бути зроблене з любов'ю».

 

Виставка діятиме з 5 по 17 лютого, з 10 до 19.00 у Палаці культури "Південний".

Згодом фотовернісаж переїде до історико-краєзнавчого музею (Каунаська, 16а), а потім - на 44-й квартал.

Вхід вільний. Завітайте!

 

Фото ТРК "Рудана".

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: