Свій погляд на барви України представлять криворіжцям митці Олександрійщини

       21 лютого у філії Міського історико-краєзнавчого музею "Музеї-квартирі художника Г.Синиці" відбудеться відкриття виставки творів художників з м. Олександрії.

Автори робіт - члени громадської організації «Спілка митців Олександрійщини» від галереї VashART під назвою «Моя Україна».

На виставці будуть представлені твори як художників-аматорів Еліни Кокошникової, Наталі Ткаченко, Валентини Безкоровайної, Лариси Добровольської, так і визнаних олександрійських майстрів Олександра Охапкіна, Ярослава Милосердного, Віктора Сорбата, Анни Душиної, Максима Кісільова, Олександра Мозгового, Івана Рудника, Ірини Кваші.

Експозиція «Моя Україна» – це спроба показати різнобарвну Україну в усіх її проявах. Кожен автор бачить і зображує батьківщину по-своєму.

36 робіт продемонструють різні жанри і мотиви, своєрідність сприйняття ріднокраю художниками – український пейзаж, натюрморт, портрети українців, виконані аквареллю, олією, акрилом, олівцем.

Григорій Синиця відомий не лише як художник та сподвижник української національної традиції у мистецтві, але й як людина, що сприяла популяризації народної творчості, допомагала самодіяльним художникам зайняти своє місце у мистецькому просторі.

Саме наслідуючи традицію майстра, музей-квартира відкриває виставку невідомих для криворіжців художників Олександрійщини.