«Сила поколінь» – до Дня металурга і гірника. Яка святкова програма чекає на криворіжців?

 

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запрошує усіх мешканців міста, своїх працівників і їхні родини відзначити День металурга і гірника разом з найбільшим гірничо-металургійним підприємством України. 

«Сила поколінь» – така основна концепція професійного свята цього року. Вона об'єднає в собі цікаві зустрічі, яскраві події, ігрові зони для дітей і підлітків, сюрпризи та урочистості для усіх представників професії, нинішніх і майбутніх, які мешкають у Кривому Розі. І все це відбуватиметься протягом цілого тижня. 

З 12 липня  у Палаці культури металургів відкриється фотовиставка під назвою «Погляд крізь час». На виставці промислової фотографії будуть представлені найкращі роботи криворізьких фотомайстрів, зроблені під час виробничої екскурсії у травні 2018 року. та переконатися у тому, що завод розвивається та змінюється з кожним роком завдяки інвестиціям. 

Наступного дня, 13 липня, у Палаці культури металургів кращих працівників компанії нагородять традиційними відзнаками – нагрудними знаками «Честь і гордість «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також міськими та обласними нагородами. 

14 липня о 9:00 свято розширить свої кордони до міських вулиць і парку ім. Богдана Хмельницького. У парку можна буде послухати оркестр, виступ хорового колективу, пограти в настільні ігри та скористатися фотозоною, де буде забезпечено моментальний друк на пам'ять. Також можна відвідати майстер-класи з дихальної гімнастики,  йоги та навіть з виготовлення капелюшків

Ближче до 16:00 організатори Дня металурга і гірника чекають на площі біля міського цирку молоде покоління – дітей і підлітків. Тут розпочнеться по-справжньому нестримна веселість – відкриються караоке- і квадрофести, батути, майстер-класи з мильних бульбашок, робототехніці, шоу-програма «Трансформери», можливості аерофото, аквагриму та глітер-тату для малят. 

Тут же, на площі біля міського цирку, о 19:00 почнеться святковий концерт за участю відомого ведучого для всіх городян, усіх поколінь металургів і гірників. У концерті беруть участь місцеві художні колективи, українська група «Каблуками по брущатці», а хедлайнером шоу стане популярна співачка Оля Полякова. 

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запрошує на свято всіх мешканців міста з побажаннями веселих, незабутніх вихідних і радості від зустрічей з друзями, колегами та зоряними гостями!