Талановитий і шляхетний. На війні загинув випускник КДПУ Олег Новіков

ЖАЛОБА
11.05.24 - 16:21

Загинув у свій день народження. У боротьбі з агресором склав голову  Олег Новіков. Випускник Криворізького  педуніверситету загинув 5 травня на запеклому Авдіївському напрямку.

«У далекому 2004 році ми зустрілися в доленосному для нас усіх місці - факультеті української філології, де Олег навчався у групі УАФ-04. Він вирізнявся з-поміж інших хлопців, яких у нас завжди було небагато, своєю шаленою харизмою, привітною усмішкою, почуттям гумору. Олег міг знайти спільну мову з усіма, його любив увесь факультет. Він був активним, творчим, постійним учасником студентських весен... Ось таким, Олеже, ми пам'ятаємо тебе», - з гіркотою і скорботою пишуть на сторінці факультету. 

 

Олег Новіков загинув 5 травня 2024 року,у віці 37 років, на свій день народження під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку. Довгий час був замполітом, його поважали й цінували товариші. Знедоленими залишилися дружина і син, якого Олег дуже любив... 

 

 

«Доземний уклін і світла пам’ять тобі, наш світлий Воїне…»

 

«Такий талановитий, розумний, шляхетний, завжди прямолінійний і безстрашний! Дякую тобі, друже, до зустрічі у кращих світах», - пишуть друзі Олега у коментарях.

 

 

Вічна і світла пам‘ять Герою…

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: