Теледебати кандидатів у президенти України відбудуться 19 квітня о 20:00 у студії "Суспільного"

ОФІЦІЙНО
09.04.19 - 13:56 720

Офіційні теледебати кандидатів у президенти України відбудуться 19 квітня о 20:00 у студії "Суспільного". Про це заявив глава правління суспільного мовника Зураб Аласанія під час спільного брифінгу з ЦВК. - ТСН.

Глава Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук заявила про те, що має стосунок лише до дебатів, які офіційно встановлені законом.

 

Вони мають відповідати чотирьом базовим принципам: проведення дебатів незаангажованою компанією, вседоступність, тобто всі ЗМІ мають отримати сигнал трансляції, чіткий таймінг для кандидатів і неприпустимість агітаційної символіки.

 

"Після того готові кандидатам надати можливості більш вільно, скажімо так, поза межами офіційних дебатів та державних коштів, провести те, що можна назвати ток-шоу або більш вільне... з експертами, з журналістами, з усіма, якщо вони до цього готові", - сказав Аласанія. 

 

У разі неявки будь-якого кандидата, на екрани транслюватиметься напис: "Вибачте. Кандидати у президенти (ПІБ) не з’явилися у студію для участі у теледебатах".

 

Аласанія додав, що "Суспільне" буде транслювати також і дебати на НСК "Олімпійський", які мають розпочатися о 19:00 19-го квітня, однак сумнівається, що кандидати встигнуть доїхати до студії до 20:00. 

 

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов.

У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив: "Стадіон, так стадіон":

 

Від тієї пори кандидати не могли дійти спільної згоди щодо дати дебатів та здачі аналізів. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: