Тепла допомога. У криворізькому центрі ЯМаріуполь плетуть снуди для бійців

БЛАГОДІЙНІСТЬ
28.11.23 - 13:23

У криворізькому центрі ЯМаріуполь плетуть снуди для бійців ЗСУ. Цей багатофункціональний убір можна використовувати як шарф, шапку, капюшон чи накидку. Він має зігріти хлопців, яким зараз дуже зимно на передовій. 

В’язані вовняні снуди плетуть десять майстринь клубу «Веселка», щоби зігріти наших захисників теплом і турботою.

 

«Це такий захід на підтримку ЗСУ: ми розпочали плести теплі речі, бо настала холодна зимова погода, - каже директор центру Володимир Курський. - Підтримуємо бійців, як можемо. Минулого тижня ми отримали вовну, і за кілька днів зв’язали вже 15 снудів. Зібрали господинь, які знаються на в’язанні, матеріал закупили власним коштом. Тут потрібні лише уміння в'язати і бажання допомогти. Якщо криворожанки мають такий поклик, будемо раді».

 

Минулого місяця у центрі «ЯМаріуполь» виготовляли окопні свічки – понад 2000 передали військовим. По Україні створено 17 таких центрів, у кожному з них зробили по тисячі окопних свічок, тож загалом більше 15 тисяч відправили армійцям.

 

«Це наша особиста ініціатива, бо обігрів і теплі речі зараз хлопцям дуже потрібні. У нас є домовленості з військовими, ми вже знаємо, кому саме передамо ці снуди. Хлопці задоволені, бо речі, зроблені власноруч, зігрівають по-особливому", - впевнений Володимир Курський.

 

«Вдарили морози, виник такий запит, і я охоче відгукнулася. Збираємось у центрі, спілкуємось і плетемо. Хто не може перебувати тут, той бере роботу додому», - ділиться майстриня Ольга Дяченко.

 

Маєте вільний час і добре серце? Долучайтесь (вул. Героїв АТО, 11)!

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: