Терміново підтримати підприємців! Костянтин Павлов ініціює скликання позачерговоі сесії. Відео

АКТУАЛЬНО
18.11.20 - 14:28

Член виконкому Криворізької міськради Костянтин Павлов ініціював скликання позачерговоі сесії на п'ятницю, 20 листопада. Єдине питання сесії - введення на території Кривого Рогу податкових канікул з місцевих податків для малого і середнього бізнесу, який постраждав від карантинних обмежень.

Пакет підтримки включає заходи:

 

- повне скасування плати за землю, єдиного податку, податку на нерухомість,

- заборону на перевірки Інспекції з праці.

 

Це стосується таких потерпілих сфер, як торгівля непродовольчими товарами, побутові послуги, громадське харчування, культура, спорт і низка інших категорій.

 

Костянтин Павлов попросив депутатів прийти на сесію і підтримати це рішення. Нагадаємо, рішення про захист прав громадян на підприємницьку діяльність в умовах карантину минулого тижня було прийнято виконкомом Криворізької міської ради.

 

Зокрема, виконком прийняв рішення:

 

 - Ініціювати звернення Державної регуляторної служби України до державних контролюючих органів щодо мінімізації проведення планових перевірочних робіт (на період до завершення карантину).

 

- клопотати перед «Асоціацією міст України» щодо підготовки звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо невідкладного розгляду і прийняття законопроєкту №3853-2 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо визначення обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а також законопроєкту №3993 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців», ініціювання перегляду вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду» в частині наявності документів, що підтверджують ланцюг постачання продукції.

 

Нагадаємо, представники малого та середнього бізнесу нині опинилися у дуже скрутних обставинах через рішення уряду. 

 

Як ми писали, підприємці протестують проти введення касових апаратів та карантину вихідного дня. Учора під стінами ВР сталися масові сутички мітингарів-підприємців із правоохоронцями.

 

Фото - з архіву Рудани. Відеозвернення - нижче.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: