Термінової допомоги на лікування потребує наша колега Анжеліка Ковальова

         Криворіжці! Дуже треба допомогти нашій колезі побороти важку хворобу.

        23-річна Анжеліка Ковальова – режисер багатьох проектів ТРК «Рудана», талановита, гарна, світла й життєрадісна молода дівчина.

       Впевнені, що більшість її проектів ви добре знаєте й любите. Це й наш загадковий та пізнавальний «Невідомий Кривбас», і неймовірно захопливе «КнижКіно», і такі незвичайні «Прості історії».

       Нещодавно молода й талановита дівчина дізналася, що хвора. Лікарі виявили пухлину в головному мозку.

       У Києві, в клінічній лікарні "Феофанія", Анжеліці провели операцію, щоб визначити природу захворювання й відновити нормальну циркуляцію спинно-мозкової рідини для подальшої боротьби з пухлиною. Далі розпочалося знову ж таки вартісне й нелегке ліквування - променева й медикаментозна терапія. 

 

       Дівчина мужньо пройшла й цей етап. Та наразі постало питання про небхідність дорогої хіміотерапії, 4-6 курсів. На консульсультації лікарі вже попередили Анжеліку: фінансово готуйтеся. Вартість лікування залежатиме від обраного протоколу. 

      "... Тому звертаюся до всіх небайдужих. На жаль, квот на препарати в Україні немає. Тож навіть 5, 10 чи 15 гривень насправді можуть стати величезним внеском у життя", - пише дівчина.

      Давайте разом допоможемо Анжеліці здолати недугу і якомога швидше повернутися до здорового й щасливого ритму життя.

       Номер картки ПриватБанку для перерахування коштів:

       4149 4991 0338 8607 - Ковальова Анжеліка Валеріївна.