ТОП-10 лайфхаків, які зроблять ваш ранок добрим

ЦІКАВО
12.03.19 - 13:50 759

Як часто трапляється так, що поганий настрій зранку псує весь робочий день.  А тим часом, неспішне пробудження, поживний сніданок та ранкова фізкультура можуть зарядити позитивною енергією до самого вечора.

The Huffington Post пропонує 10 ранкових лайфхаків, які допоможуть бути продуктивним з самого ранку та якомога довше.

 

Почніть день із зарядки. Вчені з Брістольського університету довели, що люди, які виконують вправи впродовж робочого дня, більш енергійні і позитивні. Ранкові вправи дарують нашому тілу заряд бадьорості та відчуття безпеки.

 

Перед зарядкою випийте води з лимоном. Її треба пити зранку натщесерце. Потім варто почекати 15–30 хвилин – і можна їсти. У лимонах повно калію, вітаміну С та антиоксидантів.

 

Відмовтеся від гаджетів до сніданку. Краще використати цей час для того, щоб прочитати кілька сторінок книги або помедитувати.

Не ігноруйте сніданок. Здоровий сніданок дає енергію, покращує короткотермінову пам’ять і допомагає краще і довше концентруватись.

 

Визначайте мету на день. Не завантажуйте мозок глобальними цілями. Краще звузьте їх до декількох, які можна легко розбити на етапи.

 

Приберіть своє робоче місце.

Робочий день починайте із найважливіших та найнеприємніших завдань. Лише після цього можна відволіктися на месенджери та почати перевіряти електронну пошту.

 

На ранок не варто призначати зустрічі. Вони можуть затягнутися до безкінечності, й дорогоцінний час змарнується.

 

Забудьте про багатозадачність. Дослідження Стенфордського університету показали, що багатозадачність менш продуктивна, ніж виконання одного завдання за раз.

 

Не бійтеся казати «Ні» та відстоювати власні пріорітети. Інакше ризикуєте витратити ранок на вирішення чужих клопотів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»