ТОП-5 найромантичніших місць України для закоханих

ЦІКАВО
14.02.19 - 9:23

У День закоханих не обов’язково витрачати тисячі гривень, аби подарувати другій половинці незабутні емоції та переконати її у своїх почуттях.

 

Пропонуємо вашій увазі ТОП-5 найромантичніших місць України.

 

Пам'ятник закоханим

Скульптура у вигляді двох закоханих, які тягнуться одне до одного за поцілунком, прикрашає Харків. Фігури знаходяться у центрі фонтана в сквері на Пушкінській вулиці, неподалік від станції метро архітектора Бекетова.

Навколо для зручності туристів розташовані лавки.

 

Тунель кохання

Розташований неподалік містечка Клевань Рівненської області. Гілки дерев та кущів попереплітались між собою та утворили природну арку, яка має досить правильні геометричні форми.

Тунелем прокладені колії. Кажуть, що коли ще не маєш пари, потрібно загадати бажання зустріти свою другу половинку саме у цьому місті. А тим, хто вже віднайшов своє кохання, тунель дарує позитивні емоції.

 

Італійський дворик

Одне із найромантичніших місць Одеси. Знаходиться неподалік знаменитої колонади.

З мосту відкривається чудова панорама на Чорне море. Відомий він тим, що тут закохані чіпляють замки, щоб стосунки завжди були теплими та щирими.

 

Парк Олександрія

Дендропарк розташований за 80 км від Києва на околиці міста Біла Церква. Парк завдячує своєму створенню графині Олександрі Браницькій.

Його візитівка - це колонада "Місяць", саме тут всі роблять пам'ятні фото на згадку. У парку багато альтанок, ротонд та гротів. Які здатні вразити найпримхливішу уяву.

 

Чернівецький ботанічний сад

Ботанічний сад міста Чернівці – один із найстаріших в Україні.  В парку висаджені дерева, кущі та квіти, а також створено деякі ландшафтні композиції.

У саду росте кілька видів тюльпанових дерев та тюльпанів, а також інших квітів, які квітнуть у різний час. Для романтичних фото увагу можна звернути на будинок Чернівецького національного університету.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: