Топ-5 подій тижня з життя Дніпропетровщини: оздоровлення АТОвців та їхніх дітей, статус дитини АТО, навчання з медицини

         У Дніпропетровській ОДА підбили підсумки подій тижня з життя нашого регіону - оздоровлення АТОвців та їхніх дітей, присвоєння статусу дитини АТО, навчання з тактичної медицини для луганських копів та книжковий фест.

"Цьогоріч у санаторіях країни вже оздоровилися 160 АТОвців з Дніпропетровщини. Бійці відновлюють сили і в двох реабілітаційних центрах нашої області, - зазначила радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб. - Реабілітаційний центр у Дніпрі прийняв вже понад 300 демобілізованих. Перших 30 бійців прийняв і новий реабілітаційний центр в Солоному Лимані». 

25 дітей-сиріт та діти бійців АТО відправились до Греції на відпочинок. Серед них є і криворізькі дітки.

Цього літа діти АТОвців відпочивали в Данії, Австрії, Польщі та Бельгії. Такі канікули організовує Дніпропетровська облдержадміністрація разом з іноземними партнерами.

Хлопчики та дівчатка з родин бійців оздоровлюються у таборах, санаторіях та дитячих центрах країни. 

На сьогодні вже четверо маленьких мешканців Дніпропетровщини отримали статус дитини, постраждалої внаслідок бойових дій та збройних конфліктів. Ще шестеро подали заявки на присвоєння статусу. 

«Такий статус можуть отримати неповнолітні мешканці населених пунктів, в яких триває АТО, та діти-переселенці зі Сходу України. Поки він не передбачає ніяких пільг. Однак можливість грошових виплат розглядається», – зауважила Ольга Горб. 

Крім того, у Дніпрі провели перші в Україні навчання з тактичної медицини для патрульних поліцейських і майбутніх поліцейських інструкторів з Луганщини. 

А вже наприкінці вересня біля Дніпропетровської ОДА має відбутися книжковий фестиваль.