ТОП-5 покинутих місць України, від яких перехоплює подих

ЦІКАВО
10.04.19 - 12:06 514

В Україні є чимало туристичних об'єктів, від яких перехоплює подих, і є серед них справді містичні місця, пов'язані з тисячолітньою історією нашої країни. – УНІАН.

Екстремальний туризм давно став неймовірно популярним серед мандрівників. Відчайдухи та шукачі пригод з цікавістю відвідують замки з привидами, споруди воєнних часів та спускаються до найкрасивіших печер Європи. 

 

Підгорецький замок. Замок з привидами можна відшукати недалеко від міста Лева. Він був збудований у 17-му столітті  як рекреаційний палац. У замку є свій секрет - кожен, хто проводив тут ніч, неодмінно бачив привида. За легендою, там блукає примара молодої дружини Вацлава Жевуського. Через ревнощі, він власноруч убив юну кохану, а її тіло замурував у стінах палацу. 

 

 

Тараканівський форт або Нова Дубенська фортеця – одне з найцікавіших місць Рівненської області. Колись форт був надбанням воєнної архітектури, а сьогодні від минулої слави лишилися самі руїни. Щороку сюди приїжджають мандрівники з усієї України, щоб відчути містичну атмосферу. 

 

 

Одеські катакомби – це величезний, безсистемний і заплутаний лабіринт, карти якого не існує й досі. Сумарна довжина підземних ходів складає понад 3000 кілометрів. Колись у цих катакомбах ховалися контрабандисти, йшли бої та навіть вирощували гриби. 

 

 

Печера Атлантида, неподалік від Кам'янець-Подільського, вважається однією з найкращих печер Європи. Тут можна побачити сталактити і сталагміти різних кольорів і форм. При освітленні вони грають усіма барвами і створюють казкові видива. 

 

 

Зелений театр – це величезна споруда з підземними ходами і тунелями. Якщо вірити чуткам – це центр підземних комунікацій ще з часів заснування Києва.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: