Торік на виробництві "ArcelorMittal Кривий Ріг" травмувалися 30 і загинули 4 людини

ВАЖЛИВО
29.01.20 - 10:34

Торік на виробництві підприємства "ArcelorMittal Кривий Ріг" травмувалися 30 і загинули 4 людини.

"АрселорМіттал Кривий Ріг" за 2019 рік наростив інвестиції в охорону праці та заходи з промислової безпеки на 27% в порівнянні з 2018 роком - 503,4 млн грн.

 

Витрати на кожного працівника перевищили 25 тисяч грн, - повідомляє прес-служба підприємства.

 

Тим не менше, торік на підприємстві серед власного персоналу і підрядників було зареєстровано 30 нещасних випадків з втратою робочих днів, - інформує видання Укррудпром.

 

Із них - чотири нещасних випадки мали смертельні наслідки: один із загиблих - працівник АМКР, три - співробітники підрядних організацій.

 

Кількість нещасних випадків серед власного персоналу АМКР - 16 (у 2018 році було 15). 

 

"Травми були переважно пов'язані з впливом на працівників підвищених температур. На другому місці - травми від рухомих і обертових деталей, частин обладнання і предметів, а також ушкодження в результаті падіння, обвалення предметів, матеріалів, породи і ґрунту ", - повідомляє підприємство.

 

Більшість травм були отримані через порушення трудової і виробничої дисципліни.

 

40% травмованих працівників - не новачки на виробництві, стаж роботи за професією становить понад 10 років. Причина травматизму - у виконанні звичних дій при зниженій концентрації уваги під час роботи.

 

Більша ж частина травм припадає на молодих працівників зі стажем роботи на виробництві до 1 року. Ця категорія працівників потребує пильного контролю виконання правил з охорони праці.

 

З 17 по 19 вересня 2019 року організація TMS провела інспекційний аудит системи управління охороною праці "АрселорМіттал Кривий Ріг" на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001: 2007.

 

За підсумками аудиту, підприємство отримало сертифікат відповідності.

 

Фото Станіслава Лебединського.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: