Третя хвиля послаблення на Дніпропетровщині: спортзали, фітнес-центри, ДЮСШ, гуртки і транспорт

АКТУАЛЬНО
01.06.20 - 12:58

Відсьогодні на Дніпропетровщині стартувала третя хвиля послаблення карантину - дозволили відкрити навчальні заклади, спортзали, фітнес-центри, ДЮСШ, інклюзивно-ресурсні центри, гуртки. Відновили перевезення регіональним та міжрегіональним залізничним транспортом (окрім електричок).

Таке рішення напередодні прийняла Обласна комісія ТЕБ і НС. Усі послаблення можливі лише за умови суворого дотримання протиепідемічних та санітарних норм.

Відтепер у вишах проходитимуть атестації та публічні захисти дисертацій. Учні професійно-технічних закладів можуть пройти практику.

В інклюзивно-ресурсних центрах мають облаштувати місця для дезінфекції рук, проводити температурний скринінг, провітрювати приміщення. Педагоги повинні уникати близького контакту з дітьми.
 

Умова роботи фітнес-центрів та спортивних залів: на 10 кв м – не більше одного відвідувача. Обмеження для групових занять у навчальних закладах та спортзалах – до 10 учасників.
 

Спортивні заняття групами дозволили лише дітям з 12 років.

У пасажирських вагонах можна заповнювати тільки місця для сидіння. Якщо потяг рухається транзитом через регіон, в якому не діють послаблення, такі місця мають заповнюватися лише наполовину. При цьому посадки пасажирів у транзитному регіоні не здійснюються.
 

Нагадаємо, карантин в Україні триватиме до 22 червня.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: