Трояндова толока на Східному. Як активні криворіжці облаштовують свій мікрорайон

БЛАГОУСТРІЙ
14.08.19 - 14:25 427

Поки у соцмережах точаться запеклі бої скажених диванних експертів у політичній царині, мешканці мікрорайону Східний тихою сапою облаштовують свою спільну домівку. 

"У відпустці з'являється час не тільки для відпочинку, але й для втілення задуманого, - ділиться позитивним здобутками активістка Світлана Хватова. - Скоро осінь, і ми вже готуємося до висадження ще 90 кущів троянд на центральній клумбі скверу імені Гутовського".

 

До копіткого процесу благоустрою підключилися чимало мешканців мікрорайону - вирощують троянди з живців, руками вигрібають корінці старих рослин, намічують ями для посадки троянд, приносять попіл в якості добрив.

 

Восени до "трояндової толоки" зможуть підключитися всі охочі, - каже пані Світлана.

 

"Мене часто запитують, як у нас на Східному виходить реалізовувати так багато ініціатив з благоустрою? Може, звучить пафосно, але я б ніколи не змогла реалізувати багато ініціатив, якби не допомога і підтримка самих жителів. Тільки я сказала про те, що добре було б укласти плитку під гойдалками-лавками, щоб пил не здіймався, як хлопець з вул. Лісового Денис Манько запропонував свою допомогу в організації безкоштовної укладання плитки. Я придбала тільки матеріали. Так і живемо, допомагаючи і надихаючи одне одного!"

 

 

Фото Світлани Хватової.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: