Троє криворізьких стоматологів із організації "Тризуб дентал" стали "Народними героями України"

       На стоматологічній виставці в Києві вітали 200 стоматологів - членів організації "Тризуб Дентал".

Шеврони Народних Героїв України отримали і троє стоматологів із Кривого Рогу - Тетяна Алексєєва, Олександр Алексєєв і Роман Шелестов. Вони виїжджають у зону АТО і там на місці безкоштовно лікують зуби українських воїнів.

"Це неймовірні громадяни і патріоти з усіх областей країни, які вже чотири роки добровільно виїжджають на фронт, щоб лікувати зуби українських воїнів, причому за свої кошти і матеріали! За цей час стоматологи-добровольці вилікували вже більше 28 тисяч учасників АТО безпосередньо на фронті, при цьому включаючи складні випадки, коли людям доводилося лікувати багато зубів, долати ускладнення, ставити імпланти. Стоматологи зібрали кошти і подарували армії вісім стоматологічних кабінетів у бойових бригадах і польових госпіталях. А два пересувних стоматологічних кабінети "Тризуб дентал" пересуваються уздовж фронту. Вони також надають велику допомогу матеріалами для військових стоматологів. Принципово важливо - "Тризуб Дентал" з самого початку війни відмовилися від використання будь-яких препаратів і обладнання російського виробництва", - зазначив на своїй сторінці у Фейсбук відомий журналіст Юрій Бутусов, редактор порталу "Цензор.нет".

Заради таких моментів хочеться жити, і в такі хвилини чітко розумієш - з такими співвітчизниками все у нас вийде. - впевнений Юрій.

Він урочисто вручав дантистам недержавну, але від того не менш почесну, нагороду.

Координатор цієї ініціативи Ігор Ященко  - колишній військовий, власник стоматологічної клініки "Дент ленд" в Запоріжжі. Успішна і цілком забезпечена людина, Ігор від початку війни присвятив себе допомозі бійцям на фронті, і надовго залишаючи свій бізнес, жив у Карлівці, Авдіївці, виїжджаючи з стоматологічним кабінетом на колесах на самий передок. Список координаторів ініціативи спочатку складався зі 130 стоматологів, але потім виявилося, що учасників набагато більше - близько 200.

"Тризуб Дентал" вже знає більшість українських військових частин. Свою місію вони і зараз продовжують.