Творчість, попри війну. У Кривому Розі нагородили учасників кінофестивалю "Рідне Криворіжжя"

КОНКУРС
19.04.24 - 18:14

У Кривому Розі відбулося урочисте нагородження учасників XХ міського дитячо-юнацького кінофестивалю «Рідне Криворіжжя». За 20 років існування конкурс перетворився у фестиваль. За цей час його учасниками стали понад 32 тисячі юних криворіжців, переможцями - 1400 найталановитіших з них.

Ювілейний, XX фестиваль «Рідне Криворіжжя» проходив за трьома номінаціями: «Розвиток дитячої кінематографії», до якої увійшли хроніко-документальний фільм та гумористичне кіно; «Кліпмейкер» - у якій представлені реклама і кліп і  «ТікТок хвилинка», яка включила в себе танцювальний ТІК ТОК. 100 учасників фестивалю представили на розгляд журі 44 відеороботи, 23 з яких здобули призові місця.

 

Привітав учасників фестивалю і вручив переможцям пам’ятні статуетки «Оскар» та  подяки голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

 

«Кінофестиваль дозволяє дітям максимально розкрити свої таланти, сприяє вихованню нового покоління кіноглядачів та поціновувачів українського кіно. Можливо, серед учасників майбутні працівники телебачення та кінематографа. Напевно, не так важливо, чи вплине цей кінофестиваль на вибір майбутньої професії, найголовніше, що учасники конкурсу знайшли тут нові знайомства, враження, знання та шанс себе проявити. Це все точно вплинуло на них позитивно, надавши можливість стати кращими, розумнішими, більш талановитими і креативними», - сказав Олександр Вілкул.

 

Приємним сюрпризом стало відзначення учасників представниками телерадіокомпаній міста «Рудана» та «Перший міський».

 

«Сьогодні у телеканалу «Рудана» почесна місія – визначити свого переможця. Ми зі своєю невеличкою експертною радою переглянули всі роботи та визначили одну, яка зачепила нас художньою майстерністю, сенсом та якістю. Це Ляшик Артем, учень 8 класу гімназії №61. І це - справді крутезна робота!» - сказала генеральний директор Анна Паукова.

 

Організатори фестивалю натхненно вірять, що кращі часи обов‘язково  повернуться  і  до Кривого Рогу  знову  будуть приїжджати знані режисери, оператори і  актори з різних куточків України.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: