Творіть добро! Криворожанка Олена Вишинська просить земляків допомогти їй вижити

ТЕРМІНОВО
02.04.21 - 17:30

Криворожанка Олена Вишинська – мама двійнят і в минулому активна жінка, але після падіння з велосипеда у 2016 році вона займається порятунком свого життя.

38-річна криворожанка потребує вартісного лікування в Ізраїлі, але після 5 років обстежень та невдалих операцій не може самостійно оплатити послуги закордонних фахівців.

 

4 роки тому Олена впала з велосипеда. На перший погляд незначна пригода стала причиною серйозних травм. Жінка отримала забій нирки, перелом таза і внутрішню кровотечу. 

 

Діагноз – ніфроптоз, анемія тяжкого ступеня, макрогематурія, пієлонефрит. Їй зробили операцію у «тисячці», але урологи не змогли остаточно вирішити проблему, і Олену направили у лікарню ім.Мечникова. Там їй підшили нирку, але кровотеча з нирки не припинялася. Тоді її направили до Харкова, там провели операцію, але теж безуспішно.

 

З Харкова Олену направили до Києва, згодом – у військовий шпиталь, де намагалися провести емболізацію нирки, але теж безуспішно.

 

Через постійні кровотечі у жінки – тяжка анемія, єдиний порятунок – вливання крові. 

 

Після такого гіркого досвіду Олена ризикнула звернутись до закордонних клінік. В Ізраїлі  вона пройшла обстеження, і лікарі дають їй шанс на життя, але це буде вартувати для родини 50 000 доларів. 

 

Жінка звертається до усіх небайдужих з проханням про допомогу. Кожна гривня може врятувати життя і дозволити Олені знову, як раніше, радіти життю та виховувати свої діток.

 

Реквізити для допомоги:

Olena Vyshynska,

 Сбербанк:

 4244 9100 3965 2225,

 

 Приватбанк:

 4149 4991 2483 1551,

 

 Укрсиббанк:

 5354 3210 1631 9742.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: